Sport

Duke mbajtur Ramazan, Kante ndihmoi skuadrën që të fitonte kundër Real Madrid

Ngolo Kante është shpallur nga Uefa më i miri i ndeshjes, dhe kujtojmë se në ndeshjen kundër Real Madrid një natë më parë, ai dha shumë për skuadrën që të rrëmbente fitoren. Edhe pse ai nuk i shënoi golat, ai u vlerësua shumë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button