Show-Biz

Rikthehet në skenë Zanfina Ismaili? (Foto)

Këngëtarja Zanfia Ismaili duket se do rikthehet sërish në muzikë, pas shumë vitesh mungesë. Teksa të gjithë menduam se kosovarja e ka mbyllur këtë kapitull, një foto e publikuar nga ajo ndryshon çdo gjë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Zanfina ka publikuar foto, ku në njërën prej tyre ajo shfaqej duke pozuar në një studio muzikore. Pa mendje dhe pranë disa blloqeve, ajo ka ngritur dyshime se një këngë e re po vjen.

 

Zanfina bashkë me motrën e saj, kanë qenë ikona të muzikës, në fillimet e demokracisë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button