LajmeShow-Biz

Kida ndan sekuenca nga kënga e re në duet me reperin Samra

Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi, e cila njihet si Kida, është dukë marrë vëmendje të madhe të audiencës.

Ajo në rrjete sociale gjithmonë publikon imazhe, të cilat përkojnë me jetën dhe karrierën e saj profesionale.

Që disa ditë me radhë ajo ka shpërndarë detaje nga projekti i ri, që do të jetë në bashkëpunim me reperin Samra.

Ndërkohë, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune zgjodhi që të ndajë sekuenca nga projekti i padëgjuar.

“Drunk” ndërkohë është hiti saj i fundit, që u prit jashtëzakonisht mirë nga dëgjuesit e muzikës së saj. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button