LajmeShow-Biz

Sindi merr vendimin e papritur: Nuk jam më pjesë e “Për’puthen”

Prej ditësh është vënë re se Sindi ka munguar në studion e emsionit “Për’puthen” dhe mesa duket ajo ka një shpjegim për këtë.

Së fundmi, ajo ka treguar se i ka dhënë fund rrugëtimit të saj në këtë emision dhe nuk është më pjesë e tij. Nëpërmjet një postimi në InstaStory, ajo ka falenderuar të gjithë fansat për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë gjithë kësaj kohe.

“Mendoj se e meritoni nje shpjegim per mungesen time ne studio. Po, eshte e vertet. Nuk jam me pjese e Per’puthen. Shume shpejt do te vij me nje video qe shpjegoj gjithcka… Deri atehere, ju.

Falenderoj per cdo mbeshtetje qe me keni dhene ne kete rrugtim sa te gjate aq edhe te veshtire. Ju dua pafund dhe sigurisht nje falenderim i vecante shkon per shqipet e Kosoves dhe Diaspores qe gjithmone kane qene mbeshtetja ime, edhe kur isha me e gjykuara”, ka shkruar Sindi në një postim në InstaStory.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button