Show-BizShqiperia

Kozeta nuk e lë me aq, i kthehet keq Florit: Sylesh është ai që…

Gazetarja Kozeta Kurti ofendoi Alban Ramosajn, ndërsa mendoi se ai nuk e meritoi fitoren. Këtë kritikë të saj Flori Mumajesi nuk e pranoi dhe iu përgjigj. “Lufta” ka vazhduar, pasi Kozeta ka edhe një përgjigje për Florin.

Qyqa zemra, muzika eshte me e madhe se KM. Refleksioni eshte pertej KM ndonse e drejta e interpretimit eshte me teper personale. Me vjen vertet keq qe vetetiketohesh sy lesh. Sy lesh eshte cdo profil pa identitet ne rrjetet sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button