Show-Biz

Festa e çmendur e ditëlindjes në Dubai, Kejvina Kthella prezanton të dashurin!!

Modelja Kejvina Kthella një ditë më parë ka festuar ditëlindjen e 26, në një festë të çmendur në Dubai. Ajo ka publikuar një sërë fotosh në brendi të festës, kus hihet luks, alkol dhe shumë qejf.

E pranishme në festë është edhe mikja e saj më e mirë, Arta Elezaj.

Por, jo vetëm.

Kejvina Kthella vendosi më në fund të tregojë se është në një lidhje. Ajo ka publikuar një moment me të dashurin e saj, fytyra e të cilit nuk duket. Si duket është herët akoma për këtë detaj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button