Show-Biz

Fansat demaskojnë Bora Zemanin, ja si dukej moderatorja para operacioneve plastike

Bora Zemani është pjesë e mediat që prej vitesh dhe sipas fansave të saj, ajo ka bërë ndryshime të shumta në pamjen fizike. Një faqë në Instagra që herë pas here demaskon VIP-at shqiptarë, nuk ka kursyer as Bora Zemanin.

Sipas tyre, kjo e fundit ka bërë ndryshime të vogla në çdo vit. Në 4 foto shihen ndryshime tek moderatorja.

Aktualisht Bora është një nga moderatoret më të preferuara në televizon. Ajo prej 11 muajsh prezantoi “Për’puthen”, duke u bërë pjesë e pandarë e televizionit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button