BotaLajme

Të armatosur me AK- 47 dhe armë gjahu, dy të miturit sulmojnë policinë, 14-vjeçarja përfundon në spital.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida, SHBA. Mësohet se dy fëmijë të moshës 12 dhe 14-vjeçar kanë tentuar të vjedhin një banesë por pasi janë zbuluar nga policia kanë nisur sulmin me armë. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se vajza u plagos nga policia pasi i drejtoi atyre një armë gjahu.

Ajo aktualisht është në gjendje të mirë shëndetësore.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button