LajmeShqiperia

Aksident në Fier, makina autoshkollës përplaset me motorin, plagosen nënë e bijë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kallm, të Fierit. Një makinë tip ‘Benz’ autoshkollë është përplasur më një motor, pasi ka kryer një parakalim të gabuar.

Si pasojë e parakalimit të gabuar, makina tip ‘Benz’ ka përplasur motorin dhe më pas motori ka aksidentuar edhe dy këmbësore, nënë e bijë, të cilat kanë mbetur të plagosura.

Dy të plagosurat nënë e bijë janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button