LajmeShqiperia

Makina përplaset me motoçikletën në Gjirokastër, plagosen rëndë drejtuesit e dy mjeteve

Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, pranë NSHN.

Një motocikletë është përplasur me një autoveturë në rrethana ende të paqarta.

Nga përplasja e fortë kanë mbetur të plagosur rëndë drejtuesit e të dyja mjeteve. Ndërkohë, policia rrugore dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e pasojave të aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button