Bota

Dyshohet se dy të arrestuarit janë janë përfshirë në veprimtarinë kriminale të dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit shtetëror të shtetasve nga vendet e treta në bashkëpunim me I. H, i arrestuar në dhjetor nga Policia”, njofton policia.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Korfuz, ku mësohet se një çift francezësh janë qëlluar për vdekje. Mediat greke kanë bërë me dije se ngjarja ka ndodhur në Dasia, ku viktimat ishin vendosur për të jetuar.

Bëhet me dije se autori, ende i paidentifikuar i ka bërë pritë çiftit duke i qëlluar për vdekje. Nuk dihet shkaku i krimit makabër. Aktualisht policia është në aksion për të identifikuar dhe kapur autorin që shkaktoi vdekjen e dy personave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button