Show-Biz

I futet muzikës në krah të Noizyt, Geliani bën Sarën të pendohet për vendimin që mori

Gelian Rajku, ish- konkurrenti i “Për’puthen” është bërë pjesë e këngës së fundit të bërë nga Noizy me Elgitin. Jo si këngëtar, por si personazhi kryesor i videoklipit, në krah të një vajze. Kujtojmë se Geliani është kushuriri i reperit Noizy.

Por pse do pendohet Sara? Kujtojmë se mes tyre pati disa takime dhe të dy u deklaruan për njëri- tjetrin.

Njohja u shkatërrua në një mënyrë ofenduese për Gelianin, pasi u kuptua që Sara e kishte përdorur për të bërë xheloz Atdheun, me të cilin, lidhja zgjati pothuajse një muaj.

Pra Sara nuk është as në krah të Atdheut, as në të Gelianit. Por, në fillim Sara u akuzua se u afrua me Gelianin për Noizyn, në mënyrë që të njihet në fushën e muzikës. Sara prej vitesh është futur në botën e muzikës, por njihet shumë pak.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button