BotaLajme

Sherri shkoi keq mes çiftit, burri nuk e mendon dy herë, lë gruan në mes të autostradës dhe largohet

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Itali, ku një burrë i acaruar nisi të debatonte me gruan teksa ishte në makinë. Debati nuk shkoi aspak mirë, kur burri e la gruan e tij në mes të autostradës dhe u largua.

Mësohet se në makinë me çiftin ishte dhe djali tyre 6-vjeç. Mediat tregojnë se gruaja fillimisht e pa si një shaka pa kripë, vetëm pasi burri u zhduk me shpejtësi nga rruga, ajo u alarmua.

Ajo shkoi më pas në restorantin më të afërt në zonë dhe kërkoi ndihmë. Gruaja njoftoi më pas policinë pasi sipas saj bashkëshorti ishte i dehur. Mësohet se policia ka arritur që ta arrestojë shoferin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button