Lajme

Aksident në Durrës, 42-vjeçari i dehur në timon përplas me makinë të riun dhe largohet nga vendngjarja

Një 33-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se ngjara u regjistrua në lagjen nr.18, ku 42-vjeçari me inicialet P.P., i dehur në timon, përplasi këmbësorin E.K., 33 vjeç, dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. 33-vjeçari është dërguar në Spitalin e Traumës, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button