Lajme

Autorët e pritën para shtëpisë dhe e qëlluan, kamerat kapin vrasjen e 40-vjeçarit në Ksamil

Detaje të reja kanë dalë lidhur me momentin e vrasjes së 40-vjeçarit Gramoz Memaj në Ksamil një natë më parë.

Mësohet se autorët e krimit kanë pritur viktimën përpara shtëpisë dhe në momentin që ky i fundit ka dalë nga makinë, ata e kanë qëlluar. Sipas policisë, viktima ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button