Lajme

Çaktivizoi alarmin në firmën ku punonte si roje, arrestohet polici privat në Tiranë

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. A., 58 vjeç, me detyrë punonjës i SHPSF, për veprën penale “Shpërdorimi i detyrës”, pasi më datë 05.06.2021, në Kodër Mëzez, ka çaktivizuar alarmin e sigurisë në firmën ku punonte si roje sigurie dhe nuk ka raportuar për një vjedhje të një shume parash të kryer nga persona ende të paidentifikuar në ambientet e firmës.

Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve të vjedhjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button