Shqiperia

Pas dështimit në zgjedhje, Rudina Hajdari nis setet fotografike në SHBA: Ndihesh mirë me veten

Pas zgjedhjeve të 28 prillit, Rudina Hajdari është larguar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku zhvilluar takime me figura të ndryshme politike.

Mirëpo, së fundmi, ajo i ka surprizuar të gjithë me foton e fundit të postuar në Instagram.

Hajdari shfaqet në studion e fotografit shqiptar me famë ndërkombëtare, Fadil Berisha.

Kur je me Fadil Berishen dhe ndihesh mirë me veten ???? ???? #newyork ????❤️ makeup????:@tore__mua #nofilter”, ka shkruar deputetja krahas fotos.

Dikur Hajdari ka jetuar në SHBA dhe mesa duket ky rikthim e ka bërë të ndihet mirë me veten. Një detaj që ajo ka theksuar është edhe përdorimi i ‘make-up’, që ka tërhequr edhe vëmendjen e ndjekësve për mirë në rrjetin social.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button