LajmeShqiperia

Bashkëpunuan në vjedhjen e 2 magazinave dhe banesave, pranga 2 shtetasve në Kavajë

Policia e Kavajës ka arrestuar 2 shtetas, pasi në bashkëpunim kanë vjedhur 2 magazina dhe 2 banesa. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur një muaj më parë.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë u bë ndalimi i shtetasve; E. C(B)., 24 vjeç dhe A. K., 41 vjeç,pasi me datë 19.05.2021, kanë vjedhur banesën e shtetasit R. B. Gjithashtu këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer 4 vjedhje të tjera( 2 magazina dhe 2 banesa) në Qytetin e Kavajës”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button