Bota

Menaxherja e “Dunkin Donuts” po bënte hapjen e dyqanit, qëllohet për vdekje nga grabitësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA fundjavën që kaloi, ku menaxherja e Dunkin Donuts mbeti e vrarë gjatë grabitjes së dyqanit. Ngjarja ka ndodhur në Filadelfia, Pensilvenia. Mësohet se viktima, 41-vjeccare, po bënte hapjen e dyqanit, kur autori i krimit ka nënkërcënimin e armës ka tentuar të marrë paratë.

Pasi viktima i dha paratë, u qëllua me plumb në kokë dhe u largua në drejtim të paditur. Ndërkohë autorët janë në kërkim të autorëve.

Menaxherja e biznesit, nënë e dy fëmijëve kishte turnin e parë, e cila bënte hapjen e dyqanit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button