Show-Biz

“Do të martohem”, Morena Taraku ndan lajmin e mirë me fansat, po kush ja ka marrë zemrën?

Këngëtarja Morena Taraku ka trazuar të gjithë me postimin e fundit ku lajëmron se shumë shpejt do martohet. Përmes një story në Instagram, Morena e nisi fjalimin me një mesazh për të gjithë ata që ndërhyjnë në jetën e saj.

Ajo tregon se jetën personale do ta mbajë larg medias dhe publikut, duke lajmëruar se martesa është shumë pranë. Duke mos dhënë asnjë detaj më shumë, Morena ka bërë kurioze shumë fansat e saj.

Më në fund vendosa të flasë për këtë çështje… Së pari, nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht mendoj se nuk është puna e askujt. Së dyti, po ne do të martohemi së shpejti. Edhe pse mund të dukem e nxituar, mezi po pres që ta kalojë pjesën tjetër të jetës me të dashurin tim. Së fundi, e vodha këtë postim nga dikush, sepse e di që të gjithë ju që fusni hundët kudo do e lexoni. Me pak fjalë, pini më shumë ujë dhe jini në paqe. Më e rëndësishmja shikoni punën tuaj. Morena”, shkruan këngëtarja.

Më herët ajo mori pjesë në videoklipin e këngës së Ledrit. Shoqëria e tyre që prej vitesh, duket se po thellohet më shumë që të dy ata po bëhen familjarë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button