Show-Biz

U përfol se ishin ndarë, Armina publikon videon romantike në krahët e Shkëlzen Berishës

Armina pak ditë më parë festoi 30-vjetorin dhe organizoi një super party me familjarë dhe miq. Ndërsa sot na tregoi pak sekonda nga ditëlindja e saj me një video.

Pamë pak foto dhe video nga ata që ishin ftuar, e disa të tjera nga vetë bloggerja. Ama Armina ka vendosur të na japë një pamje më të qartë të festës me një video të shkurtër të publikuar në ‘Instagram-in’ e saj.

Aty shfaqet teksa kërcen me Shkëlzenin, një rast shumë i rrallë ku çifti dalin hapur në mënyrën më romantike të mundshme. Megjithëse kanë shumë vite bashkë, raportin e mbajnë disi larg vëmendjes së publikut, ndaj na habiti pak kjo video. Por dashuria e tillë është dhe ka ca momente kur nevoja për të ndarë lumturinë me të tjerët është shumë e madhe.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button