Lajme

Benzi luksoz i këputi këmbën në trotuar, detaje nga 23-vjecarja Xhesina Gega në spital

Nje aksident i rende u regjistrua dy dite me pare ne Tirane si pasoje e daljes nga rruga dhe humbjes se drejtimit te mjetit luksoz nga i riu Jehon Brecani, djali i ish zv.drejtorit te policise se shtetit Erzen Brecani.

Harta Dixhitale e Aksidenteve rrugore ka publikuar disa detaje te tjera ne lidhje me gjendjen e vajzes se demtuar e cila ndodhet ne spitali pasi humbi kemben.

Postimi i HDA: Kjo është Xhesina Gega, 23-vjeçarja e cila humbi këmbën e saj në aksidentin e djeshëm.

Ajo ka rrëfyer momentet e tmerrit dhe një detaj tepër trishtues????

-“Mbaj mend të gjithë skenën. Po prisja një shoqe, në këtë moment shoh që më vjen një makinë.

Nuk e kam humbur vetëdijen, kisha shumë dhimbje,” ka thënë e reja
Por edhe një tjetër detaj i trishtë që është mësuar sot është se vajza është e vetme tek spitali i Traumës.

Xhesina nuk është takuar as me prindërit, pasi ata janë në Greqi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button