Show-Biz

Bearti nuk qan më për Tean, ja me kë e ka zëvëndësuar

Beart Rexhepi tashmë është në një lidhje, duke i treguar të gjithve se Tea Trifoni përfundimisht ëhstë një kapitull i mbyllur.

Ish- konkurrenti i “Përputhen” përmes një story në Instagram ka treguar se është në Shqipëri, jug, në krah të një vajze.

Në video, të dy ata tokin gotat teksa shijojnë pushimet. Por dhe Tea ka vazhduar jetën e saj. Ish- konkurrentja e “Përputhen” ka bërë pushime prej kohësh dhe nuk dihet se në shoqërinë e kujt.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button