Bota

Thyejnë derën e shtëpisë, qëllojnë pronarin dhe tentojnë të marrin drogën, e pëson keq banda në Britani

Britania e Madhe është shumë e pushtuar nga shtëpitë e barit dhe bandat e rrezikshme. Një video e publikuar së fundmi nga “Daily Mail”, tregon sesi një bandë shkon për të vjedhur sasi të konsiderueshme kanabisi, ndërsa sulmon këdo që del para.

Sipas Daily Mail, 10 anëtarët e bandës, udhëtuan me disa makina që nga Londra për të vjedhur një sasi të madhe kanabisi në një banesë në Forest Fields, Nottingham. Pasi mbërritën në destinacion, ata thyen derën e shtëpisë dhe qëlluan disa herë me thikë personin që gjetën brenda. Ata më pas tentuan të largoheshin, por u arrestuan një nga një nga policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button