Show-Biz

Sekret i ruajtur mirë, Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë

Modelja Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë. Ajo gjithmonë e ka mbajtur private jetën e saj personale, aq sa askush nuk e ka ditur se ajo është bërë nënë. Modelja dhe partneri janë bërë me djalë, megjithatë kanë preferuar ta mbajnë ende “sekret” këtë lajm të bukur.

Gjithashtu, Aurela s’la pa përmendur faktin që partneri i saj është shumë xheloz për çdo njeri që i afrohet asaj. Në ditën e Shën Valentinit, Aurela tregoi se ajo dhe partneri kanë 6 vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory. Mirëpo, nuk e dimë pse u pendua dhe ky postim u fshi më pas.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button