Show-Biz

“Andin e lashë me një mesazh”, Jasmina: Atdheu më ka zhgënjyer! Sindi vishej më keq nga të gjitha

Jasmina ishte e ftuar në “Top Arena”, ku iu përgjigj pyetjeve të Antonelës në lidhje me personazhet e Për’puthen dhe Andit, me të cilin doli si cift por historisë së tyre i erdhi fundi shumë shpejt.

Jasmina tha se Andin e la me një mesazh, ndërsa pas bisedave që janë bërë pas përfundimit të programit, është zhgënjyer nga Atdheu. Sa i përket vajzës që vishej më keq, Jasmina përmend emrin e Sindit.

Pyetje: Çfarë ndodhi mes teje dhe Andit?

Jasmina: Na la… Iku me të shumtit. Se bëj shaka. Ndodhi një asgjë e madhe.

Pyetje: Të la për Dionën apo xhelozi e jotja?

Jasmina: Asnjëri nuk la asnjërin. Unë mund të them që e lash me një mesazh. Ai mund të thotë se e lashë se ishte xheloze.

Pyetje: Të përdori për vëmendje?

Jasmina: E vështirë për tu kuptuar? Po.

Pyetje: Të ka zhgënjyer njeri?

Jasmina: Kohët e fundit që kam marrë vesh shumë gjëra, jam zhgënjyer nga Atdheu. Më falso nga personazhet e Për’Puthen. Andi, me ty e kam. Fillo të jesh më i sinqertë se mbase do ecësh në këtë jetë. Nqs nuk do zgjidhja Andin, do zgjidhja dikë tjetër për të shmangur dramat.

Pyetje: Cila nga vajzat vishej më keq?

Jasmina: Jo në shijet e mia ka qenë Sindi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button