Lajme

E rëndë në Brescia, gjendet i vdekur 35-vjeçari në liqenin Garda, kërkime për një person tjetër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Breshia. Mësohet se një 35 vjeçar është gjetur i pa jetë, ndërsa vijojnë kërkimet për një person tjetër. Policia dyshon se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes së një varke në Liqenin Garda në Brescia.

Bëhet me dije se trupi është gjetur mes Saló dhe San Felice del Benaco, në anën Brescias. Policia ka vijuar kërkimet për viktimën e dytë, që dyshohet së është femër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button