Show-Biz

Sara Hoxha feston ditëlindjen, urimi më i bukur dhe i ëmbël që mori nga vjehrra

Sara Hoxha feston sot ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga të afërmit e saj. Mes tyre edhe urimi i vjehrrës, Xheraldina Vulës. Marrëdhënia mes tyre është përfolur gjithmonë, të cilat kanë vënë në pah dashurinë dhe respektin që kanë për njëra- tjetrën.

Xheraldina ka shkruar fjalët më të bukura për nusen e saj. “Pashule, drita e Poit, paç jetë të gjatë, ti qëndrosh afër në çdo gëzim dhe hidhërim vajzës tënde/ mbesës sime. Urime ditëlindja”, shkruan Xheraldina.

Më herët në intervista, të dyja Xheraldina dhe Sara kanë treguar për marrëdhënien e mirë që kanë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button