Bota

Tragjedia në SHBA, shëtitje me bashkëshortin, 28-vjeçarja bie nga 70 metra lartësi dhe vdes

Një ngjarje e rëndë ndodhi në SHBA, ku një një 28-vjeçare ka vdekur pasi ka rënë nga një lartësi 70 metra.

Mësohet se viktima Callie Aust gjatë një shëtitje me bashkëshortin e saj në majën Steamboat Point e maleve Bighorn ku ndodhi ngjarja e rëndë.

Mësohet se e reja ka rënë aksidentalisht. Ndërkohë mësohet se miqtë e familjarët e Callie i bënin homazhe asaj duke e quajtur “shembull i dashurisë së Zotit”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button