Lajme

Shkeli urdhër- mbrojtjen e gjykatës dhe dhunoi ish- bashkëshorten, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

Policia në Tiranë ka arrestuar një 45-vjeçar, pasi ka dhunuar ish- bashkëshorten. Mësohet se kjo e fundit ka pasur urdhër-mbrojtje nga gjykata, por shtetasi A.V e shkeli.

“Tiranë/ Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. V., 45 vjeç, pasi në kundërshtim me vendimin e Gjykatës, ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-bashkëshortes së tij, e cila ka qenë e pajisur me urdhër-mbrotjeje”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button