Lajme

Ditë e nxehtë vere, kryeministri Rama e nis mëngjesin në mallet e Leskovikut

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në Facebook një video nga mallet e Leskovikut. Kreu i qeverisë shkruan se në këtë vend është bërë një investim në turizëm.

MIRËMËNGJES

dhe me këto bukuri magjepsëse mes maleve të Leskovikut, ku agroturizmi Max Mavrud është kthyer në një destinacion i shumëkërkuar, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan Edi Rama.

Kreu i qeverisë arriti të fitojë për herë të tretë zgjedhjet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button