Show-Biz

Refuzoi yllin madrilen, moderatorja shqiptare tregon arsyen

Moderatorja Gea Braha ka rrëfyer së fundmi eksperiencën me yllin madrilen, Vinicius Junior. Në emision sportiv ‘Top Arena’, që i dedikohet totalisht Kampionatit Europian 2021, në rubrikën “Këndi i Antonelës”, Braha tha se e refuzoi yllin madrilen pasi nuk besonte se do funksiononte.

“E kam refuzuar, se ata i marrin gocat me radhë, ju shkruajnë të gjithave”, tha ajo

Braha tha gjithashtu se një prej tifozëve në stadium ka arritur edhe deri në propozimin për martesë.

“Tifozat në Instagram ngaqë s’të kanë përballë kanë edhe një fantazi më të shfrenuar, kurse ata përballë janë pak më të përmbajtur. Por kanë arritur deri aty në propozim për martesë në derbin Partizani. Më ka propozuar kur isha gjatë punë dhe se kisha mendjen fare. Më iku!”, tha ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button