Lajme

E ze pema, vdes tragjikisht 44-vjeçari shqiptar në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Itali. Mësohet se një 44-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë pasi e zuri pema. Sipas mediave, 44-vjeçari ishte pjesë e një kompanie pyjore dhe humbi jetën aksidentalisht gjatë prerjes së pemëve. Bëhet me dije se paavrësisht ndihmës që kolegët i dhanë, shqiptari nuk ia doli të shpëtojë.

Mediat bënë me dije se ngjarja ka ndodhur në Pescolanciano, komunë në Isernia në rajonin e Molises.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button