Show-Biz

Pa të brendshme, ja si provokon Oriola Marashi nga Italia

Oriola Marashi ka provokuar fansat me setin fotografik që ka publikuar së fundmi nga Italia. Me një fustan të gjatë, por shumë të hapur, Oriola ka vënë në pah se nuk ka veshur të brendshme, duke i lënë shumë vend imagjinatës.

Njerëzit më të mirë janë ata të cilët vinë në jetën tuaj dhe bëjnë që ta shikoni diellin, njerëz që bëjnë ti besoni vetës sa më shumë dhe fillojnë të ju besojnë shumë. Njerëz që ju duan, thjesht pse jeni vetvetja”, ka shkruar ndër të tjera modelja.

Kujtojmë se Oriola është njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare dhe gjatë gjithë kësaj periudhe ka bërë një sërë fotosesionesh, disa sish në Itali, disa në Stamboll dhe disa të tjerë në Shqipëri.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button