Show-Biz

Bashkëshorti e tradhtoi me psikologen, Alma Bekteshi i jep fund martesës 25- vjeçare

Pas 25 vitesh martesë, këngëtarja Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës. Mësohet se bashkëshorti i saj, Sokol Stefa, e ka tradhtuar këngëtaren. Ai ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re.

Ndërkohë në profilin e “Instagram”-it të Almës, vihet re se ajo nuk ka më asnjë fotografi me bashkëshortin. Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, një vajze të quajtur Anisa dhe djalit më të vogël Orest.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button