Lajme

E rëndë në Kavajë, 57-vjeçari gjendet i vetëvarur në një pemë, kishte 1 vit që kishte dalë nga burgu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Qerret në Kavajë. Policia ka njoftuar se një 57-vjeçar është gjetur i varur në pemë. Para disa vitesh ai u dënua për vrasje, ku qëndroi për 12 vite. Para një viti ai doli nga burgu dhe thuhet se në gjendje të rënduar psikologjike, ai vendosi ti japë fund jetës.

Më datë 25.06.2021, në fshatin Qerret, Golem, në oborrin e banesës, është vetëvarur në një pemë shtetasi H. B., 57 vjeç. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button