Lajme

Vdes në spital 82-vjeçari që u aksidentua një ditë më parë, në burg shoferi

Ka ndërruar jetë në spital i moshuari i cili një ditë më parë u aksidentua nga një makinë në Tiranë. Mësohet se 82-vjeçari nuk i ka shpëtuar dot plagëve të marra. Ndërkohë bëhet me dije se shoferi, Mariglen Harizi, 25 vjeç ka përfunduar në burg.

Ndërkohë që kujtojmë se makina doli nga rruga, përplasi 82-vjeçarin dhe më pas përfundoi në lumin e Lanës. Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button