Lajme

Nuk gjen qetësi vendi, grushta dhe shqelma, sherr masiv mes të rinjve në Kamëz

Një sherr masiv mes disa të rinjve ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Kamëz.

Lajmi bëhet me dije nga një qytetar, i cili ka filmuar momentin kur të rinjtë godasin njëri-tjetrin me grushta dhe shqelma në mes të rrugës, ndërkohë që ai po kalonte me makinë në anën tjetër.

Arsyet e sherrit nuk dihen. Në video shihen mbi dhjetë të rinj që godasin njëri-tjetrin dhe paraprakisht dyshohet të jetë një sherr mes grupeve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button