Bota

Frikë dhe terrorr në SHBA, një burrë nga hiçi nxjerr pistoletën dhe qëllon dy kalimtarë

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Nju Jork, SHBA, duke e bërë jetën më të vështirë për të jetuar. Mediat vendase shkruajnë se një burrë ka nxjerrë armën në mes të rrugës dhe nis të qëllojë në drejtim të njerëzve.

Mediat bëjnë me dije se nga ky veprim i rrezikshëm u plagosën 2 persona, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Personat e plagosur, janë identifikuar si një 26-vjeçar, që ka marrë një lëndim në zonën e kofshës dhe një 21-vjeçar, pjesë e Forcave të Armatosura Amerikane, i cili ndodhej në Nju Jork për të takuar familjarët.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button