Lajme

Ky është 40-vjeçari që vdíq në Gjilan

Personi që u th er për v dekje sot në qendër të Gjilanit është 40-vjeçar mëson Gazeta Express, ndërsa i d yshuari është 29-vjeç.

Ky i fundit është arrestuar pas aktit t ragjik, ndërsa motivet që çuan drejt v rasjes mbeten akoma të panjohura.

Ndryshe, rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Sot me 24 qershor 2021 rreth orës 13:15 Policia e Kosovës në Gjilan është njoftu për një rast “Th errje me th ikë”.

Skip to content
TRENDING NEWSExclusive
11 hours agoRrëqethëse! Tha se do ruante nderin/ 14-vjeçari i merr jètën nënën së tij, pa mëshirë 11 hours agoNjë vajzë 11-vjeçare ka lindur/ Familja nuk kishte kuptuar asgjë, ja çfarë ka ndodhur me të 11 hours ago‘Letra’ e kamarierit që iu mor jeta në mαѕαkrën e Velipojës: Ndjej një gσditje në kraharor, gјαk, këmbët më dridhen dhe bie në tokë…më shfaqen sytë e nënës 11 hours agoI jepet lamtumira 20-vjeçarit Musaen Zenelit, myftiu i Shkodrës: Largohesh nga cinizmi i atyre që të ‘qanë’ në Facebook dhe po shkatërrojnë këtë vend 11 hours agoNjerëzit e palumtur postojnë këto 3 gjëra në rrjetet sociale
Tuesday, Jun 29, 2021
LAJME
Info

Primary Menu
Home2021June25Ky është 40-vjeçari që vdíq në Gjilan (FOTO)
Ky është 40-vjeçari që vdíq në Gjilan (FOTO)
Posted On : June 25, 2021 Published By : admin

Personi që u th er për v dekje sot në qendër të Gjilanit është 40-vjeçar mëson Gazeta Express, ndërsa i d yshuari është 29-vjeç.

Ky i fundit është arrestuar pas aktit t ragjik, ndërsa motivet që çuan drejt v rasjes mbeten akoma të panjohura.

Ndryshe, rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Sot me 24 qershor 2021 rreth orës 13:15 Policia e Kosovës në Gjilan është njoftu për një rast “Th errje me th ikë”.

Njësitet relevante të policisë së Kosovës kanë dalë me urgjencë në vendin e ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe mjeku kujdestar ku vetëm ka mundë me e konstatu vdekjen e v iktimës i moshës madhore.

Policia e Kosovës e ka a rresteuar një person, i cili d yshohet të jetë i i nvolvuar në këtë rast të rëndë.

Për rastin është njoftuar prokurori i shtetit”, ka thënë Hashani.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button