Lajme

Shtungullat e tymit dhe flakët përfshijnë biznesin pranë Doganës në Tiranë

Një zjarr i madh ka rënë në një biznesi, mes rrugës “Kthesa e Kamzës” dhe “Doganës” në Tiranë.

Përreth është ngritur një re tymi, ndërsa shtëllunga të mëdha po dalin vazhdimisht nga dera e biznesit të përfshirë nga flakët.

Sipas burimeve paraprake thuhet se biznesi i përfshirë nga flakët operonte me pajisje elektroshtëpiake.

Momentalisht nuk raportohet për të lënduar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button