Lajme

Taksia në Tiranë humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, plagoset shoferi

Një aksident ka ndodhur në mëngjes në Tiranë. Burimet e para kanë treguar se ngjarja ka ndodhur në zonën e “Pallatit me Shigjeta”, ku një taksi ka humbur kontrollin e makinës dhe ka goditur shtyllën.

Mësohet se shoferi i taksisë është plagosur por është në gjendje të mirë shëndetësore, jashtë rrezikut për jetën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button