Lajme

Rama nxjerr videon nga Bjeshkët e Kukësit: Atraksion për të pasionuarit e çiklizmit malor

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamjet nga Bjeshkët e Kukësit duke uruar një ditë të mbarë.

Gjithashtu ai shprehet se bjeshkët e Kukësit janë një atraksion për të pasionuarit e çiklizimit malor.

Mirë mëngjes dhe me bjeshkët e Kukësit tashmë një atraksion edhe për të apasionuarit e çiklizmit malor, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar në rrjetin social “Facebook.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button