Lajme

Termeti 3.9 rihter lëkund Greqinë, ja ku ishte

Nje termet me fuqi 3.9 riher eshte regjistruar diten e sotme ne Greqi.

Ngjarja sipas aplikacionit te ESMC, ka ndodhur ne oren 15.44 sipas ores lokale te Greqise.

Epiqendra e termetit ka qene ne zonen e Prevezes, nderkohe qe nuk ka raportime per deme.

Ditet e fundit ne Greqi dhe Mal te Zi jane regjistruar nje seri termetesh me fuqi nga 2 deri ne 4 shkalle rihter.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button