Show-Biz

E rëndë! Ndahet nga jeta vajza 4-vjeçare e reperit të famshëm

Reperi i njohur është përballur me një tragjedi duke humbur vajzën e tij 4-vjeçare.

Bëhet fjalër për Fetty Wap, vajza e të cilit ka ndërruar jetë ditën e sotme dhe nuk dihet ende shkaku i vdekjes.

Lauren Maxëell ishte vajza e Fetty Wap dhe ish të dashurës së tij, e cila u lind me 7 shkurt 2017 në Shtetet e Bashkuara.

Fetty Wap ka edhe 5 fëmijë të tjerë nga lidhjet e tij me femra të ndryshme.

Lajmi ka tronditur fansat dhe miqtë e artistit, të cilët kanë shprehur ngushëllimet e tyre përmes rrjeteve sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button