Lajme

U mbyt dje në Durrës, policia: Turisti është serb, vdiq nga shkaqe natyrale

Policia e Durrësit ka zbardur identitetin e pushuesit që u mbyt një ditë më parë në Durrës. Sipas policisë, viktima, 82-vjeç, ishte shtetas serb dhe ndërroi jetë nga shkaqe natyrale pasi u fut të lahej në det.

Në vijim të informacionit të dhënë ditën e djeshme për një shtetas të paidentifikuar që u mbyt duke u larë në det, rreth 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, Durrës, ju informojmë se pas veprimeve hetimore rezultoi se është shtetasi N. M., 82 vjeç, banues në Serbi (pushues), i cili ka humbur jetën nga shkaqe natyrale”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button