Show-Biz

Getoari feston sot ditëlindjen, merr urimin më të bukur nga Marina

Marina Vjollca ka uruar bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi për ditëlindjen. Përmes një foto të tijën në Instagram, Marina gjen fjalët më të bukura për të.

Jam e lumtur që kam një bashkëshort si ti. Çdo ditë është një dhuratë dhe jam e lumtur që çdo gjë e kalojmë bashkë. Gëzuar ditëlindjen, ti e di që të dua më shumë se kurrë”, shkruan Marina në Instagramin e saj.

Çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në shtator të 2018.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button