Show-Biz

Ish- burri i Bora Zemanit”, Vin Veli i kthehet keq Antonelës

Vin Veli është ndarë nga Bora Zemani prej vitesh, por dalja e Dj në Tv, e ka rikthyer sërish në skenë këtë temë.

Gjatë emisionit “Top Arena”, Antonela iu drejtua Vin Velit si “ish-burri i Bora Zemanit”.

Meqë kemi edhe ish-burrin e Bora Zemanit këtu në studio, i bën gjithmonë, pasi dihet edhe botërisht se ti je i fíksuar pas saj, por si ka mundësi që erdhe herën e parë dhe nuk më bëre kompliment, por as tani…”- iu drejtua ajo Spartak Ngjelës, ndërsa fjalën e kërkoi Vin Veli.
Është një replikë për Antonelën. Unë dhe avokati kemi një të përbashkët, se s’kemi qenë kurrë të martuar!”, u shpreh Vin Veli për të sqaruar deklaratë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button