Lajme

E rëndë në Velipojë, shpërthen bombola e gazit, plagosen rëndë 3 vajza dhe 1 fëmijë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë, pas masakrës me katër të vrarë. Mësohet se ka shpërthyer një bombol gazi në një banesë, duke bërë që zjarri të përfshijë pjesëtarët e familjes.

Nga zjarri janë dëmtuar tre gra dhe një fëmijë, të cilët kanë pësuar djegie të konsiderueshme dhe ndodhen në gjendje të rënde.

Mësohet se të lënduarit janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës, ndërsa priten informacione të tjera në vijim mbi gjendjen e tyre shëndetësore.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button