Show-Biz

Alketa shijon mbrëmjen me bashkëshortin, zbulon si e thërret ai me përkëdhelje

Mbrëmjen e kaluar Alketa Vejsiu ka shijuar kohën me bashkëshortin e saj, teksa ka kombinuar një fustan në ngjyrë jeshil me sandale në po të njëjtën ngjyrë dhe pamjen e freskët në fytyrë.

Moderatorja ka ndarë disa video, ndërsa në postin në rrjetet sociale, ka treguar si e thërret partneri.

Ai më quan ketër”, ka shkruar Alketa, e cila zakonisht është shumë e rezervuar përsa i përket jetës private. Megjithatë një pamje dhe fustan kaq i bukur, e meritonte nga pas edhe një kuriozitet të shuar të ndjekësve të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button